CONSILIUM MEDICUM UKRAINA
CONSILIUM PROVISORUM UKRAINA
СТАТЬИ
ФОРУМЫ ПРОФЕССИОНАЛОВ
НОВОСТИ
ПАРТНЕРАМ
КОНТАКТЫ
О НАС
Подписка
Поиск на сайте

Последние новости

25.2.2015
МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – АВТОРИТЕТНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

20.2.2015
Програма науково-практичної конференції

20.2.2015
Шановні колеги!

16.2.2015
УКРАЇНСЬКА КАРДІОЛОГІЧНА ШКОЛА ІМ. М.Д. СТРАЖЕСКА ЗАСІДАТИМЕ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

16.2.2015
ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМ. ПРОФ. М.І. СИТЕНКА ОРГАНІЗОВУЄ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЛІКУВАННЮ БОЙОВИХ ПОШКОДЖЕНЬ ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ
1.2.2011

Кожну столичну поліклініку поділять на два медичні центри

У медичній галузі Києва на цей рік заплановано початок масштабних структурних перетворень. Про це розповіла в ексклюзивному інтерв'ю газеті "Медичний світ" начальник Головного управління охорони здоров'я м. Києва Раїса Моісеєнко.
"Звичні нам поліклініки - це фактично змішана система первинної і вторинної ланки. Така гібридна форма ускладнює життя і пацієнтам, і лікарям. До того ж вона не дає можливості ефективно використовувати і без того обмежені кошти та ресурси, які наявні у міської влади на фінансування медичної галузі", - зазначила Раїса Моісеєнко. Вона обіцяє змінити ситуацію та поставити акцент на розвиток первинної ланки, забезпечити киян сімейними лікарями. Проте робитиметься все без революцій, - обіцяють в Київському управлінні охорони здоров'я. "По-перше, хочу всіх заспокоїти: жодних масштабних "переїздів" не буде. Ось є поліклініка, у якій в одній будівлі працюють лікарі: і дільничні, і вузької спеціалізації. Нам треба на юридичному рівні розподілити її на центр первинної медико-санітарної допомоги і діагностичний центр. Тобто, фізично лікарі залишаться працювати в тому самому приміщенні, але буде утворено дві різні юридичні особи.
"Центри первинної медико-санітарної допомоги створюватимуть на базі і дитячих, і дорослих поліклінік. А такі фахівці, як хірурги, стоматологи, акушери-гінекологи, залишаться у статусі лікарів первинного контакту. Все це передбачено концепцією реформування галузі охорони здоров'я, яку затвердило МОЗ", - резюмує Головного управління охорони здоров'я м. Києва Раїса Моісеєнко.
(Прес-служба МОЗ України)

ВЕРНУТЬСЯ В НОВОСТИ