CONSILIUM MEDICUM UKRAINA
CONSILIUM PROVISORUM UKRAINA
СТАТЬИ
ФОРУМЫ ПРОФЕССИОНАЛОВ
НОВОСТИ
ПАРТНЕРАМ
КОНТАКТЫ
О НАС
Подписка
Поиск на сайте

Последние новости

25.2.2015
МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – АВТОРИТЕТНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

20.2.2015
Програма науково-практичної конференції

20.2.2015
Шановні колеги!

16.2.2015
УКРАЇНСЬКА КАРДІОЛОГІЧНА ШКОЛА ІМ. М.Д. СТРАЖЕСКА ЗАСІДАТИМЕ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

16.2.2015
ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМ. ПРОФ. М.І. СИТЕНКА ОРГАНІЗОВУЄ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЛІКУВАННЮ БОЙОВИХ ПОШКОДЖЕНЬ ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ
20.7.2011

Cтворення Національної Ради експертів з питань імунопрофілактики – запорука безпеки суспільства

14.07.2011 у приміщенні Бюро ВООЗ в Україні відбулося перше засідання щодо створення Національної Ради експертів з питань імунопрофілактики.
Участь у обговоренні доцільності створення Ради та впровадження науково обґрунтованих підходів до імунізації прийняли представники МОЗ України, провідні науковці та фахівці закладів охорони здоров’я, ЮІСЕФ, ВООЗ, та Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів, через телеміст був забезпечено прямий зв'язок зі Європейським регіональним бюро ВООЗ в Копенгагені.
Учасники засідання одноголосно визнали необхідність створення в Україні експертної групи питань імунопрофілактики як ефективного інструменту впровадження сучасних заходів по захисту населення від інфекційних захворювань.
Національні експерті ради з імунопрофілактики багато років існують у всіх розвинутих країнах світу. Рік тому цей, перевірений світовою практикою механізм, створено в Білорусії. Залучення до спільної роботи провідних спеціалістів охорони здоров’я, представників громадських та професійних організацій, досвід міжнародних експертів сприятиме впровадженню в Україні обґрунтованих побудованих на принципах доказової медицини рішень та стратегій імунопрофілактики і що надзвичайно важливо – забезпечення безпеки застосування вакцин та підвищенню довіри до Національної програми вакцинації. Наразі триває робота з розробки основних організаційних положень щодо діяльності Ради експертів з питань імунопрофілактики. Наступне засідання для затвердження проекту положень і плану роботи експертної групи відбудеться 15 вересня 2011р.Свої пропозиції та зауваження просимо надсилати за адресою: 0007ser@gmail.com
(Прес-служба Ради захисту прав та безпеки пацієнтів)

ВЕРНУТЬСЯ В НОВОСТИ