CONSILIUM MEDICUM UKRAINA
CONSILIUM PROVISORUM UKRAINA
СТАТЬИ
ФОРУМЫ ПРОФЕССИОНАЛОВ
НОВОСТИ
ПАРТНЕРАМ
КОНТАКТЫ
О НАС
Подписка
Поиск на сайте

Последние новости

25.2.2015
МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ФОРУМ – АВТОРИТЕТНИЙ ЗАХІД ДЛЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

20.2.2015
Програма науково-практичної конференції

20.2.2015
Шановні колеги!

16.2.2015
УКРАЇНСЬКА КАРДІОЛОГІЧНА ШКОЛА ІМ. М.Д. СТРАЖЕСКА ЗАСІДАТИМЕ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО ФОРУМУ

16.2.2015
ІНСТИТУТ ПАТОЛОГІЇ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ ІМ. ПРОФ. М.І. СИТЕНКА ОРГАНІЗОВУЄ БЕЗПРЕЦЕДЕНТНИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЛІКУВАННЮ БОЙОВИХ ПОШКОДЖЕНЬ ОПОРНО-РУХОВОЇ СИСТЕМИ
26.7.2011

Можливості комплексних програм реабілітації для дітей з цукровим діабетом

Сьогодні у світовій статистиці цукровий діабет посідає третє місце серед хвороб після серцево-судинних та онкологічних захворювань. З діабетом живуть більше ніж 200 мільйонів людей на планеті, що складає близько 3% населення. Станом на 1 січня 2011 року, в Україні було зареєстровано більше 1 млн. людей із діабетом, у тому числі близько 8000 дітей.
Маючи 85-річний досвід у лікуванні діабету, фармацевтична компанія Санофі стала провідним партнером для реабілітації пацієнтів з діабетом, надаючи їм кращі технології та методики лікування цього захворювання. Нещодавно омпанія Санофі в рамках своєї глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом» корганізувала оздоровлення українських дітей із цукровим діабетом в спеціалізованому санаторії України «Березовий гай» у партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України. В санаторії оздоровилися діти з цукровим діабетом з 5-ти регіонів України. Цього року масштаби проекту були розширені: власниками путівок на оздоровлення стали більше 50-ти дітей із 12 регіонів країни. Серед них – переможці Другого всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом та інші маленькі пацієнти відділень ендокринології з різних міст України.
Вже протягом двох років Санофі реалізує великомасштабну глобальну програму «Діабет. Допоможемо разом» в Україні, метою якої є поліпшення якості життя людей з діабетом. У рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» було створено 16 шкіл самоконтролю для пацієнтів, у тому числі дітей, регулярно проводяться оздоровчі програми та Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом, а також інші проекти, спрямовані на привернення уваги українського суспільства до цього захворювання і на підтримку пацієнтів у їх повсякденному житті з діабетом.
Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор компанії Санофі в Україні та Білорусі стверджує: «Турбота про пацієнтів із цукровим діабетом є одним із ключових пріоритетів для Санофі. Діти, що живуть з діабетом, потребують не тільки медикаментозного забезпечення, а й щоденної педагогічної і психологічної підтримки, адже захворювання вимагає зміни способу життя та постійного самоконтролю. Саме тому в рамках своєї глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом» компанія здійснює ряд проектів освітнього спрямування, надаючи необхідну інформацію про хворобу дітям та їх батькам, а також сприяє їх оздоровленню. Я впевнений, що поїздка в санаторій «Березовий гай» – це одночасно корисне і приємне проведення часу для наших маленьких пацієнтів».
Наталія Зелінська, завідуюча відділом дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії МОЗ України, президент Асоціації дитячих ендокринологів України вважає: «Кількість дітей, хворих на цукровий діабет, з кожним роком неухильно зростає. На жаль, у нашій країні можливості щодо забезпечення санаторно-курортного лікування цих дітей вкрай обмежені, гостро стоїть питання про необхідність більш ефективної роботи шкіл самоконтролю для дітей з цукровим діабетом та їх батьків. Завдяки компанії Санофі в Україні діти з діабетом не тільки навчаються контролювати хворобу, а й отримують можливість оздоровлення в реабілітаційному центрі національного рівня, фактично єдиному спеціалізованому
санаторії в Україні. У санаторії «Березовий гай» вони не тільки отримують високоякісне лікування та кваліфіковані консультації, але й з користю проводять час з однолітками. Це неоціненна допомога маленьким пацієнтам у їх нелегкому завданні тримати діабет під контролем».
(На фото - Наталія Зелінська та Жан-Поль Шоєр)

ВЕРНУТЬСЯ В НОВОСТИ